Przekroczono maksymalną liczbę nieudanych logowań
Do zalogowania się wymagane jest dodatkowo wpisanie kodu z obrazka - zobacz wyjaśnienie.

Mówimy NIE dla smogu! Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców

Problem smogu wraca każdego roku z większą siłą. Pośród wielu działań prewencyjnych jednym z koniecznych wydaje się praca u podstaw i uświadamianie od najmłodszych lat, że każdy z nas ma realny wpływ na ochronę jakości powietrza.

Firma Librus rozpoczęła ogólnopolską kampanię edukacyjną pod hasłem NIE dla Smogu!

Tylko wspólnie możemy budować świadomość na temat obecnego stanu powietrza w Polsce, zagrożenia dla zdrowia, jakie niesie smog oraz szukać sposobów, dzięki którym każdy mieszkaniec kraju może walczyć z tym problemem.

Zgodnie z tym przekonaniem przygotowaliśmy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ich rodziców. Konkurs polega na przygotowaniu przez rodzinę (dziecko wspólnie z rodzicami) pracy plastycznej ilustrującej podejmowane przez rodzinę działania na rzecz walki ze smogiem. Nagradzamy przede wszystkim oryginalny pomysł i kreatywność.

Konkurs ma na celu budowanie wśród uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców świadomości na temat stanu zanieczyszczenia powietrza w Polsce, a także wskazywanie sposobów walki ze smogiem poprzez własną postawę. Ma również rozwijać wyobraźnię plastyczną poprzez twórczą interpretację zagadnienia.

Fundatorem atrakcyjnych nagród w konkursie jest firma Philips – sponsor i partner naszego konkursu, a zarazem kolejny podmiot, który postanowił przyłączyć się do akcji NIE dla smogu!

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z jego regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się TUTAJ.

Liczymy, że włączą się Państwo w akcję i wspólnie z naszymi dziećmi powiemy „NIE dla smogu!”.  Wierzymy, że razem możemy więcej.


Zespół LIBRUS

x

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.